Kopyta doskonałe – wydanie drugie

Mijają dwa lata od pojawienia się pierwszego wydania „Kopyt doskonałych”. Wyczerpanie się nakładu powoduje, że właśnie wysyłamy do druku drugie wydanie. Daje to okazję do poprawienia wielu „błędów młodości”, na które cierpiało wydanie pierwsze; dokonania zmian i ulepszeń, które mam nadzieje umożliwią łatwiejszy i przyjemniejszy odbiór książki. Dużo uwagi poświęciliśmy szacie graficznej, wprowadzając czytelniejsze zdjęcia, co powinno ułatwić zrozumienie ilustrowanych przez nie zagadnień. Kilka koncepcji wymagało dokładniejszego wyjaśnienia, pojawiło się też kilka nowych tematów, których nie wziąłem pod uwagę przygotowując pierwsze wydanie. Część rozdziałów zakończona jest teraz podsumowaniem, które w sposób zwięzły uporządkowuje najistotniejsze zagadnienia w nich omówione.

Dziękuję wszystkim, którzy zadali sobie trud wypowiedzenia uwag na temat pierwszego wydania i aktywnie włączyli się w proces jego udoskonalenia. Szczególnie chciałbym podziękować tym z Was, którzy postanowili coś zmienić w życiu swoich koni, a których historie składają się na nowe zakończenie książki. Znajdziecie je poniżej; zachęcam do ściągania, czytania i dzielenia się. Książka powinna być dostępna w księgarniach i sklepach jeździeckich mniej więcej za trzy tygodnie, u nas na stronie również będzie możliwość zamówienia.

Kopyta-doskonałe-2-lata-później

Zostaw komentarz!

Dodaj komentarz poniżej, albo trackback ze swojej strony. Możesz także
zasubskrybować komentarze przez RSS
Bądź miły, pisz na temat, nie spamuj.

Strona obsługuje Gravatar. Zarejestruj się na Gravatar.

Currently you have JavaScript disabled. In order to post comments, please make sure JavaScript and Cookies are enabled, and reload the page. Click here for instructions on how to enable JavaScript in your browser.

Bądź zawsze na bieżąco!

Nie chcesz przegapić nowych artykułów lub  terminów warsztatów?

Polub nas na Facebooku!

Mogą Cię zainteresować:close