Konie i My – partnerstwo doskonałe

Termin
19 kwietnia 2018 - 22 kwietnia 2018


Koń naturalnyTo warsztaty dla wszystkich, którzy chcą zrozumieć konia. Postaraliśmy się zebrać wszystkie ważne tematy związane z końmi: mówimy o żywieniu, kopytach , psychice, szkoleniu, sprzęcie i jeździectwie.

Czy szkolenie naturalne i pozytywne to to samo? Od czego zacząć? Jak zapewnić koniowi warunki, które najlepiej zaspokoją jego potrzeby fizyczne i psychiczne? Jak dobrać ogłowie i siodło? Jak szkolić konia tak, aby był szczęśliwy i zdrowy?

Niezależnie od tego czy jesteś właścicielem konia, czy tylko jeździsz, czy po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę te warsztaty to „koński elementarz”.

<więcej informacji>

Pozostało miejsc: 6

0

Rezerwacja

Informacje o płatności otrzymasz w mailu po wypełnieniu formularza. Prosimy o dokonanie jej w przeciągu 3 dni roboczych od wysłania rezerwacji. Jeśli nie otrzymasz maila w ciągu kilku godzin od wypełnienia formularza zgłoszeniowego, skontaktuj się z nami.

480,00 zł

Zgadzam się na udostępnienie adresu email
Nie zgadzam się na udostępnienie adresu email

Korzystam z noclegów na miejscu (w cenie)
Nocuję gdzie indziej

Rezerwacja miejsca = wpłacie całości kwoty zadatku za warsztaty na konto. W przypadku rezygnacji do 2 miesięcy przed terminem warsztatów zwracamy 100% kwoty; po tym terminie zwracamy pieniądze jedynie w przypadku znalezienia zastępstwa (w czym aktywnie pomagamy).


Komentarze są wyłączone.

Bądź zawsze na bieżąco!

Nie chcesz przegapić nowych artykułów lub  terminów warsztatów?

Polub nas na Facebooku!

Mogą Cię zainteresować:close