Kopyta doskonałe

Termin
12 stycznia 2018 - 14 stycznia 2018


Kopytko

Kopyta doskonałe to weekendowe warsztaty poświęcone w całości zagadnieniom związanym z pielęgnacją kopyt: omawiamy rolę żywienia, ruchu, właściwej pielęgnacji, dyskutujemy o rehabilitacji, leczeniu najczęstszych schorzeń, omawiamy przypadki przywiezione przez uczestników, a w części praktycznej werkujemy nasze konie. Warsztaty są doskonałą okazją do praktycznej weryfikacji zagadnień, o których traktuje książka „Kopyta doskonałe”.

Warsztaty prowadzą: lek. wet. Jakub Gołąb, autor książki „Kopyta doskonałe”, Anna Guzowska, Małgorzata Gołąb

Prosimy o zapoznanie się ze <szczegółowym planem kursu>. Wszelkie dodatkowe informacje roześlemy w wiadomości e-mail na kilka dni przed warsztatami.

Uwaga! Dla ostatnich 3 miejsc nocleg we własnym zakresie, służymy pomocą. Wolni słuchacze nie werkują, mogą natomiast obserwować i zadawać pytania.

Pozostało miejsc: 7

0

Rezerwacja

Informacje o płatności otrzymasz w mailu po wypełnieniu formularza. Prosimy o dokonanie jej w przeciągu 3 dni roboczych od wysłania rezerwacji. Jeśli nie otrzymasz maila w ciągu kilku godzin od wypełnienia formularza zgłoszeniowego, skontaktuj się z nami.

Rodzaj biletu Cena biletu Ilość miejsc
miejsce pełne 500,00 zł
wolny słuchacz 300,00 zł

Zgadzam się na udostępnienie adresu email
Nie zgadzam się na udostępnienie adresu email

Korzystam z noclegów na miejscu (w cenie)
Nocuję gdzie indziej

Rezerwacja miejsca = wpłacie całości kwoty zadatku za warsztaty na konto. W przypadku rezygnacji do 2 miesięcy przed terminem warsztatów zwracamy 100% kwoty; po tym terminie zwracamy pieniądze jedynie w przypadku znalezienia zastępstwa (w czym aktywnie pomagamy).


Komentarze są wyłączone.

Bądź zawsze na bieżąco!

Nie chcesz przegapić nowych artykułów lub  terminów warsztatów?

Polub nas na Facebooku!

Mogą Cię zainteresować:close