Oferta

Warsztaty „Konie i My – partnerstwo doskonałe”

Warsztaty „Konie i My – partnerstwo doskonałc” organizujemy cyklicznie 2x w roku. Warsztaty odbywają się w Rancho Stokrotka (woj. dolnośląskie, Kotlina Kłodzka).

Zajęcia prowadzą: lek. wet. Jakub Gołąb, mgr inż. Małgorzata Gołąb, lek. wet. Ada Majocha. Całość to ok. 20-22 godz. zajęć (w zależności od pytań, dyskusji i zaangażowania uczestników). Cena warsztatów – 420zł – obejmuje zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych. Wyżywienie we własnym zakresie – kuchnia do dyspozycji uczestników. Poniżej znajdziecie terminy poszczególnych edycji i ilość wolnych miejsc. Szczegółowy program warsztatów dostępny jest na stronie: Jeździectwo naturalne – warsztaty.

Termin Warsztaty
19 kwietnia 2018 - 22 kwietnia 2018
Konie i My - partnerstwo doskonałe

Warsztaty „Kopyta doskonałe” – naturalnej pielęgnacji kopyt

Warsztaty naturalnej pielęgnacji kopyt organizujemy cyklicznie ~4-5x w roku. Warsztaty odbywają się w Rancho Stokrotka (woj. dolnośląskie, Kotlina Kłodzka).

Zajęcia prowadzą: lek. wet. Jakub Gołąb, mgr inż. Małgorzata Gołąb, lek. wet. Ada Majocha. Całość to ok. 17 godz. zajęć (w zależności od pytań, dyskusji i zaangażowania uczestników). Cena warsztatów – 500zł (300zł wolni słuchacze)– obejmuje zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych. Wyżywienie we własnym zakresie – kuchnia do dyspozycji uczestników. Poniżej znajdziecie terminy poszczególnych edycji i ilość wolnych miejsc. Szczegółowy program warsztatów dostępny jest na stronie: Warsztaty naturalnej pielęgnacji kopyt.

Termin Warsztaty
12 stycznia 2018 - 14 stycznia 2018
Kopyta doskonałe
2 marca 2018 - 4 marca 2018
Kopyta doskonałe

Warsztaty „Najpierw wytresuj kurczaka” – trening z klikerem

Warsztaty poświęcone w całości szkoleniu zwierząt, których uczestnicy zdobywają praktyczne umiejętności szkoląc kurczaki. Skoncentrowanie się na zwierzęciu modelowym pozwala uchwycić istotę szkolenia i skupić się na własnych błędach bez ryzyka, że będą one w przyszłości źródłem problemów. Szczegółowe informacje na temat warsztatów „Najpierw wytresuj kurczaka” na stronie http://kliker.rancho-stokrotka.pl

 

 

Bądź zawsze na bieżąco!

Nie chcesz przegapić nowych artykułów lub  terminów warsztatów?

Polub nas na Facebooku!