Zamów książki

 

kopyta1Książka „Kopyta doskonałe” powstała z  potrzeby szerszego podzielenia się wiedzą i  praktyką, którą Jakub Gołąb – weterynarz z  wykształcenia, a  z  doświadczenia wieloletni opiekun własnego stada koni –  od kilku lat przekazuje podczas warsztatów o  tym samym tytule. Książka bogato ilustruje każde zagadnienie związane z  pielęgnacją i  rehabilitacją oraz przystępnie wyjaśnia funkcje kopyta – jego anatomię, mechanikę, a także nierozerwalnie z  nimi związane prawidłowe żywienie oraz  niezbędny ruch.

Drugie wydanie jest okazją do dokonania zmian i ulepszeń, które umożliwią łatwiejszy i przyjemniejszy odbiór książki. Dużo uwagi poświęciliśmy szacie graficznej, wprowadzając czytelniejsze zdjęcia i rysunki, co powinno ułatwić zrozumienie omawianych zagadnień. Parę koncepcji wymagało dokładniejszego wyjaśnienia, pojawiło się też kilka nowych tematów, które nie zostały wzięte pod uwagę podczas przygotowywania wydania pierwszego.

„Kopyta doskonałe” są kompendium niezbędnej wiedzy dla każdego prawdziwie odpowiedzialnego, a  zarazem wrażliwego właściciela i  miłośnika koni.

„Ważny, potrzebny głos w  dyskusji o  zdrowiu koni. Idealny podręcznik i  lekcja do przemyśleń dla wszystkich , którzy bez rezultatu lecząc kulejącego konia, wykorzystali już wszelkie popularne metody. ”

Małgorzata Waliszka, redaktor naczelna miesięcznika ” Konie i  Rumaki”

rzadPierwsza na rynku tak wyczerpująca pozycja o tej tematyce, napisana przez polskiego autora. Czytelnik znajdzie w niej rzetelnie omówione wszelkie zagadnienia dotyczące poszczególnych rodzajów i funkcji ogłowi i siodeł, a także innych elementów rzędu. Opisy uzupełniają liczne fotografie i rysunki wykonane specjalnie na potrzeby tej książki. Jakub Gołąb bezkompromisowo, ale przede wszystkim merytorycznie rozprawia się tu jednocześnie z wieloma mitami dotyczącymi rzędu i jego wpływu na zdrowie i psychikę konia. Podpowiada, jak należy używać jego poszczególnych elementów, by były zarówno bezpieczne i komfortowe dla zwierzęcia, jak i użyteczne dla człowieka.

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Kopyta doskonałe - egzemplarzy: 40zł/szt. + wysyłka

Rząd doskonały - egzemplarzy: 40zł/szt. + wysyłka

Wysyłka: 1-2 szt. - 14zł (Polecony priorytet PP, koperta bąbelkowa)

Adres do wysyłki i ew. dedykacja:

captcha

Wpisz tekst z obrazka powyżej

Bądź zawsze na bieżąco!

Nie chcesz przegapić nowych artykułów lub  terminów warsztatów?

Polub nas na Facebooku!